Chateau

 Oferta producenta Chateau
Chateau Chateau logo

Strona www: Chateau

Chateau

Tenon został założony w roku 1979 w Tajwanie przez Jerrego Changa, w celu "tworzenia instrumentów muzycznych, które są dobrej jakości i przystępnej cenie". Po 10 latach Tenon zaczął budować fabrykę instrumentów, aby zwiększyć swoje możliwości produkcyjne. Kamieniem milowym dla Tenona było ustanowienie własnej marki - Chateau w roku 1999.

Inspiracja na nazwę marki pochodzi z rodzinnego miasta Jerrego Changa, które w wymowie brzmi podobnie do francuskiego słowa "Chateau" (po polsku znaczy to "zamek"). Założyciel poprzez tą nazwę chciał nie tylko przywołać nostalgię do rodzinnego miasta, ale także zaznaczyć, że instrumenty jego marki, szczególnie saksofony, są długowieczne i trwałe - tak jak zamki.

Saksofony Chateau są wykonywanie ręcznie od samego początku, aż do końca. Każdy proces - od kształtowania, lutowania, przez polerowanie oraz lakierowanie aż po składanie instrumentu jest realizowany pod ścisłą kontrolą jakości. A zatem, saksofony Chateau mają mnóstwo wyjątkowych i doskonałych cech, takich jak precyzyjna intonacja czy też ponadprzeciętny, rezonansowy, czysty dźwięk. Jednym z najbardziej istotnych aspektów jest ich niesamowita wytrzymałość.

Chateau cechuje się doskonałym wykonaniem, unikalnym stylem, innowacyjnością oraz stałym dążeniem do podnoszenia jakości produktu. Sami się przekonacie, że saksofony Chateau dadzą wam wiele więcej więcej niż mogliście od nich oczekiwać!

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel