Friedman Amplification

 Oferta producenta Friedman Amplification
Friedman Amplification Friedman Amplification logo

Strona www: Friedman Amplification

Friedman Amplification

Dave Friedman jest człowiekiem stojącym za brzmieniami rockowymi sygnowanymi nazwiskami Eddiego Van Halena, Stevea Stevensa i Jerryego Cantrella. Dave budował, modyfikował i naprawiał wzmacniacze wielu największych gwiazd przeszłych 25 lat. Innowacyjne projekty i skrupulatna konstrukcja Friedmana nadały mu miano legendy w świecie profesjonalnych muzyków, zapewniając mu lojalnych klientów na całym świecie. Jednym z filarów Friedmana stało się modyfikowanie wzmacniaczy pod indywidualną paletę brzmień twórcy, i konsultowanie się z innymi znanymi markami wzmacniaczy, aby ulepszyć ich własne projekty. Ogromna wiedza i pogoń za osiągnięciem perfekcji brzmienia zainspirowały Friedmana do stworzenia swojej własnej serii wzmacniaczy nazwanych jego własnym nazwiskiem. W przeszłości, posiadanie wzmacniacza zbudowanego lub modyfikowanego przez Friedmana wymagało sławnego nazwiska, lecz obecnie magia jego twórczości dostępna jest dla każdego.
Wszystkie wzmacniaczr Friedmana budowane są w U.S.A z najwyższej jakości, ręcznie selekcjonowanych komponentów, a przed sprzedażą zostają sprawdzone i przetestowane przez samego Davea.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel