Comica

 Oferta producenta Comica
Comica Comica logo

Strona www: Comica

Comica

Powstała w 2012 roku, firma CoMica Technology Co.,LTD jest kompleksowym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzętem audio na poziomie badań, rozwoju, produkcji i sprzedaży.

CoMica stała się jedną z dobrze znanych marek po latach starań i oddania swojej wizji. Produkty Comica są sprzedawane na całym świecie, wliczając w to Europę, Amerykę Północną i Południową, Bliski Wschód, Azję itd. Wszystkie produkty Comica posiadają certyfikaty CE oraz są zgodne z dyrektywą RoHS.

„Naszą misją jest stały rozwój, ciągła kreacja, stawianie jakości na pierwszy miejscu oraz zadowolenie klienta i tym samym nasze”

Comica jest producentem profesjonalnego sprzętu audio, a jego działania są całkowicie zintegrowane z badaniami i rozwojem. Produkty Comica tworzone są z myślą o wielu aspektach w dziedzinie fotografii; utrzymując ducha firmy technologicznej, Comica stopniowo wkracza na rynek globalny i zdobywa zaufanie konsumentów na całym świecie.

Comica China

Comica, z siedzibą w prowincji Guandong, składa się z wielu oddziałów, które współpracują ze sobą z od wielu lat w celu tworzenia jak najbardziej innowacyjnych produktów. W dziedzinie mikrofonów, Comica od zawsze prezentowała innowacyjne i rozwojowe podejście, stawiając na kontakt z klientami i pokazywanie im najnowszej technologii. To właśnie dzięki prezentowanej za pomocą swoich produktów technologii Comica może rywalizować z innymi znanymi markami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel