Denis Wick

 Oferta producenta Denis Wick
Denis Wick Denis Wick logo

Strona www: Denis Wick

Denis Wick

W wielkim świecie muzyki istnieje wiele małych, rodzinnych przedsiębiorstw, które rozpoczęły swoją działalność, ponieważ jeden z członków rodziny postanowił własnoręcznie stworzyć produkt, który da lepsze rezultaty niż jakikolwiek inny, istniejący już na rynku.
W ten sam sposób rozpoczynał również Denis Wick w 1968 roku – początkowo tworząc tłumiki i ustniki w celu spełnienia potrzeb własnych jak i swoich współpracowników z Londyńskiej Orkiestry Symfonicznej. W tamtym czasie bardzo trudno było znaleźć dobre jakościowo tłumiki i ustniki tworzące odpowiedni zakres tonalny. Małymi krokami, kontynuując swoją pracę, firma Denisa Wicka rozrosła się do miana jednego z czołowych producentów akcesoriów do instrumentów dętych na świecie. Tłumiki projektowane przez Denisa są rozpoznawalne i uznanie przez każdego muzyka, a ustniki ustanowiły nowy standard brzmienia, komfortu i intonacji stając się nieodłączną częścią wyposażenia każdej osoby grającej na instrumencie dętym.
Fabryka Denisa Wicka w Hamworthy (Dosert) zatrudnia najbardziej doświadczonych rzemieślników i specjalistów do tworzenia swoich akcesoriów, które mogą zostać znalezione w orkiestrach, grupach jazzowych, zespołach muzycznych i orkiestrach wojskowych w każdym zakątku naszego globu.
Denis Wick przy tworzeniu swoich produktów współpracuje z najwyższej klasy światowymi muzykami. Przykładem może być udział kompozytora Benjamina Brittena w wyborze najlepszego spośród prototypów ustników puzonowych, który to jest produkowany do dzisiaj. Jedynie kilku producentów z branży może pochwalić się aprobatą ze strony tak wielkiego wirtuoza.

Produkty Denisa Wicka tworzą historię wielkiego sukcesu, który w dalszym ciągu kontynuują wprowadzając innowacyjność i rozkwit w wielkim świecie muzyki.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel