Ringway

 Oferta producenta Ringway
Ringway Ringway logo

Strona www: Ringway

Ringway

Ringway Tech (Jiangsu) Co., Ltd. to dobrze znany projektant i producent profesjonalnych elektronicznych instrumentów muzycznych oraz produktów z nimi powiązanych. Ringway produkuje keyboardy, klawiatury midi, pianina cyfrowe, elektroniczne zestawy perkusyjne oraz systemy edukacyjne dla młodych adeptów muzyki.

Główna siedziba Ringwaya zlokalizowana jest w mieście Changzhou w prowincji Jiangsu. Dziś posiada on ponad 60,000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej na której zatrudnia 600+ pracowników. Po dziesięciu latach ciężkiej pracy i rozwijania marki, Ringway stworzył niemalże perfekcyjny system produkcji i kontroli jakości swoich produktów. Obecnie ich produkty są sprzedawane w przeszło 40 krajach na całym świecie.

Ringway uważa rzetelność, pracowitość, współpracę i poświęcenie za ducha swojego przedsiębiorstwa, podejmując każde wyzwanie aby zadowolić swoich klientów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel