Bogner Uberschall - efekt gitarowy preamp

 • Bogner Uberschall - efekt gitarowy preamp
 • Bogner Uberschall - efekt gitarowy preamp
 • Bogner Uberschall - efekt gitarowy preamp
 • Bogner Uberschall - efekt gitarowy preamp
Producent: Bogner
Kod produktu: BGUBERSHALL
1 150,00 zł brutto
26% (301,00 zł)
Cena DostępnośćWysyłkaIlość
1 150,00 zł849,00 zł brutto ( 690,24 zł netto ) + koszty wysyłki informacje o dostępności pod tel. 84 639 11 22 Powiadom mnie o dostępności produktu
Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych

W 2001 roku Bogner wprowadził na rynek wzmacniacz Uberschall. Ponad dekadę później, Bogner wciąż produkuje ten wzmacniacz ręcznie w Los Angeles w Kalifornii. Nazwany „Armageddon w pudełku”, okrutny efekt Uberschall czerpie gromkie dźwięki hi-gain z notorycznie brutalnego wzmacniacza Bogner Uberschall. Podczas gdy efekt Uberschall oferuje znaczną gamę klasycznych niższych i średnich przesterów, jego prawdziwa natura wychodzi kiedy ustawimy go na dziką, topiącą twarz, high-gainową agresję - nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy!

Reinhold zaprojektował efekt Uberschall w oparciu o pięć dyskretnych stopni wzmacniających w Klasie A, bez przycinania za pomocą diod, odzwierciedlając w ten sposób układ kanału high-gain wzmacniacza Uberschall. To rewolucyjne podejście zapewnia przejrzystość, wrażliwość na artykulację i separację dźwięków nigdy dotąd nie osiągnięte w efektach typu distortion.

Efekt Uberschall jest zasilany standardową baterią 9V lub zasilaczem 9V DC. Zaawansowany układ Reinholda wewnętrznie podnosi napięcie do znacznie wyższego poziomu. To wyższe napięcie zapewnia większy zakres dynamiki, który bardzo przypomina brzmieniem legendarny wzmacniacz lampowy Bogner Uberschall.

Cechy:

 • True bypass
 • Kontrola: głośność, tony wysokie, środek, bas i gain
 • Funkcja Boost z niezależnym, podświetlanym potencjometrem głośności
 • Gniazda: wejście, wyjście i zdalne sterowanie
 • Gniazdo Jack zdalnego sterowania umożliwia włączanie i wyłączanie efektu oraz załączanie funkcji Boost za pomocą zewnętrznego urządzenia (sterownik MIDI, procesor efektów, itp)
 • Wskaźnik niskiego stanu baterii: diody migają, gdy napięcie baterii spadnie poniżej progu krytycznego.
 • Najwyższej jakości elementy takie jak: dwustronne, pozłacane płytki drukowane, niemieckie kondensatory WIMA, japońskie kondensatory NICHICON, przekaźniki z pozłacanymi stykami, przełączniki Carling, itd.
Sprawdź również
24-miesiące FX-Music

Gwarancja 24-miesiące FX-Music Group

 

Szanowni Państwo serdecznie prosimy o zapoznanie się i stosowanie do procedur przesyłania produktów objętych gwarancją firmy FX-Music Group:

 • Przyjmujemy wyłącznie produkty zgłoszone na reklamację za pośrednictwem sklepów, w których reklamowane produkty zostały zakupione.
 • Przesyłka do serwisu jest wysyłana na koszt nadawcy (sklepu).
 • Przesyłki przesłane na koszt firmy FX-Music Group nie będą odbierane.
 • Po uznaniu reklamacji produktu i usunięci usterek lub wymianie na nowy, zostaje on odesłany do nadawcy (sklepu) na koszt FX-Music Group.
 • Na informacji o zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy umieścić:
  • dokładny opis z objawami występowania zgłaszanej usterki
  • dane adresowe sklepu (nazwę, ulicę, numer posesji/lokalu, kod pocztowy, miasto)
  • adres e-mail i numer telefonu wraz z danymi osoby odpowiedzialnej za kontakt w sprawie serwisowanego produktu w sklepie.
Niezbędne do rozpoczęcia działań serwisowych jest załączanie wraz z wysyłanym produktem kopii dokumentu potwierdzającego zakup/sprzedaż oraz karty gwarancyjnej FX-Music Group. Brak wyżej wymienionych dokumentów uniemożliwia rozpoczęcie procedury serwisowej oraz opóźnia jej przebieg.

Bezpieczeństwo przesyłek:

 • Prosimy zwracać szczególną uwagę na jakość opakowań transportowych - ich stan oraz oznaczenia (naklejki OSTROŻNIE - NIE RZUCAĆ - UWAGA SZKŁO – FRAGILE) - z przesyłanymi do serwisu produktami.
 • Firma FX-Music Group nie ponosi odpowiedzialności prawnej i materialnej za ewentualne szkody powstałe w transporcie, jeżeli te powstały w wyniku złego przygotowania produktu do transportu oraz w przypadku braku znaczeń ostrzegawczych o delikatnej zawartości paczki.
 • Firma FX-Music Group nie odpowiada w żaden sposób za uszkodzenia transportowe powstałe w wyniku przesyłania produktów lub ich przewożenia przez osoby trzecie (dotyczy to: przesyłek których nadawcą lub odbiorcą nie est FX-Music Group oraz przesyłek które zostały nadane inną formą spedycji niż akceptowane prze FX-Music Group - firmy kurierskie DPD, UPS i 7-ka).

Reklamacje uszkodzonych przesyłek w transporcie (protokoły szkody):

 • W przypadku otrzymania produktu uszkodzonego w transporcie, którego nadawcą jest FX-Music Group, prosimy o natychmiastowe sporządzenie protokołu szkody z kurierem dostarczającym paczki. Prosimy o zwrócenie kurierowi uwagi na prawidłowe wypełnienie pól protokołu odnoszących się do oznaczeń ostrzegawczych (naklejki OSTROŻNIE - NIE RZUCAĆ - UWAGA SZKŁO - FRAGILE, wszystkie paczki opuszczające FX-Music Group są oklejone wyżej wymienionymi) oraz stanu opakowania zewnętrznego przesyłki i jej zawartości.
 • Oznaczenie w protokole „brak uszkodzeń opakowania” lub „opakowanie nieuszkodzone” uniemożliwia uzyskanie odszkodowania mimo powstałych uszkodzeń wewnątrz kartonu. Prosimy więc zwracać szczególną uwagę na wszystkie agniecenia na opakowaniu, które mogły spowodować uszkodzenia będącego wewnątrz produktu.
 • Oryginał dokumentu protokołu szkody wraz z listem przewozowym i uszkodzonym w transporcie produktem prosimy odesłać na adres serwisu FX-Music Group. Produkty zgłoszone na serwis FX-Music Group bez powyższej, prawidłowo wypełnionej, dokumentacji nie podlegają naprawie lub wymianie na nowe.

Karta gwarancyjna:

 • Karta gwarancyjna FX-Music Group zwiera wszelkie informacje o produkcie podane podczas sprzedaży/zakupu, które są potwierdzane pieczęcią sklepu oraz podpisem sprzedawcy, a także warunki gwarancji, które swoim podpisem (na obu stronach karty gwarancyjnej) akceptuje właściciel produktu w momencie dokonania zakupu.
 • Warunki gwarancji umieszczone na odwrocie karty gwarancyjnej można pobrać do wglądu w postaci pliku PDF (rozmiar ok. 50 KB) ze strony www FX-Music Group (http://www.fxmusic.pl/serwis)


Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel