Blog

Blade Dayton
Blade DaytonBLADE DAYTON STANDARD jest podstawą serii DAYTON. Korpus wykonany z północnoamerykańskiej olchy połączony z klonowym gryfem z podstrunnicą z indyjskiego palisandru jest fundamentem brzmienia tego wyjątkowego instrumentu.
Przeczytaj więcej
Kanał FX Music na YouTube!
Kanał FX Music na YouTube!Serdecznie zpraszamy na nasz kanał na YouTube!
Przeczytaj więcej
Instrukcja instalacji oprogramowania Ketron USB&SD MP3 Player
Instrukcja instalacji oprogramowania Ketron USB&SD MP3 Player

Informujemy, że zamieściliśmy na stronach naszej firmy instrukcję i opis instalacji oprogramowania dla modułów odtwarzacza plików MP3 i czytnika USB&SD dedykowanego dla instrumentów KETRON.


Przeczytaj więcej
Polska strona marki KETRON
Polska strona marki KETRON

Dla wszystkich zainteresowanych marką KETRON zapraszamy na nowo otwartą stronę ketron.pl. Znajdziecie tam opisy instrumentów, instrukcje instalacji aktualizacji, a z czasem pojawią się tam też kolejne filmy wprowadzające w funkcjonalność różnych klawiszy tego włoskiego producenta.


Przeczytaj więcej
FBT StageMaxX 12MA uchem gitarzysty - test Magnusa Olssona

Dzięki uprzejmości FBT możemy podzielić się z Państwem jeszcze niepublikowanym testem nowego scenicznego monitora odsłuchowego FBT StageMaxX 12MA. Autorem artykułu jest szwedzki muzyk, gitarzysta sesyjny i studyjny, Magnus Olsson. Zapraszamy do lektury ... 


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel